top of page

Sesje indywidualne
on-line

Opis i cena

Pakiet Sesji Coachingowych
10x60 minut, 2600 pln

Autorska metoda osiągania celów, budowania i odzyskiwania swoich zasobów. Przed sesją wybierz dowolną ilość tematów, ustal ważność, następnie podziel na cele biznesowe i życie osobiste. Po czym poznasz, że zostały zrealizowane?. Coaching to twój wzrost, trening mentalny, to także forma terapii, uzdrawiania, poznawania siebie. Jest skierowany na tu i teraz. W ciągu 10 tygodni zrealizujesz założony cel pod warunkiem, że tego chcesz: ponieważ będziesz musiał(a) coś odpuścić żeby coś rozpocząć. Wykreuj siebie i dobrze zarządzaj, jeśli tego nie zrobisz, zrobi to ktoś inny. Gotowość na coaching oznacza celowy, świadomy wybór kolejnego etapu życia. są dostępne różne techniki i metody - wybierzesz najfajniejszą dla siebie.

Rozmowa o Pracę
2x45 min, 600 pln

To dwie sesje przygotowania do rozmowy rekrutacyjnej. Zatrudniłam i przeszkoliłam duża ilość ludzi, stąd wiem jak Cię przygotować. W 90 minut będziesz gotowy/a na rozmowę o pracę (kompetencyjnie i emocjonalnie). Proces rekrutacji ma swoja strukturę i standardy pytań. Sesja przygotuje Cie do odpowiedzi na każde pytanie, dzięki czemu zbudujesz  pewność siebie, ciekawość stanowiska na które aplikujesz oraz będziesz mieć szanse na ciekawą rozmowę z rekruterami lub pracodawcą. Zapamiętają Cię. Jeśli rozmowę kwalifikacyjną masz już za trzy dni i tak zdarzymy -)!. Ta sesją to Twoja inwestycja w każdą rozmowę kwalifikacyjną - tą najbliższą i każdą kolejną którą odbędziesz w przyszłości.

Coaching Korporacyjny
3x60 min, 1500 pln

Zestaw trzech sesji dla liderów lub przyszłych liderów. zestaw 10 sesji cena ustalona indywidualnie. Tematy tych specjalistycznych sesji to: przyspieszenie kariery i wzrost wynagrodzenia, rozwiązywanie konfliktów w pracy, zarządzanie zespołem, budowanie korzystnych relacji, napisanie i przeprowadzanie  prezentacji, prowadzenie imponujących spotkań. Sesje także mogą dotyczyć merytorycznego tematu budowania strategii, misji, wizji w tym także budowanie modelu "Go-To-Market". Sesje mogą stanowić także naukę "nawigowania sobą" w środowisku korporacyjnym. Tutaj założeniem jest poczucie spełnienia, czerpania radości z pracy w środowisku, które ma stać się twoim sojusznikiem. Możesz także skonstruować swój konkretny temat.

kwiaty

Hipnoterapia
Relax 60 min, 400 pln

Sesje Głębokiego Relaksu dedykuje tym wszystkim, którzy doświadczają i przeżywają trudny czas, "utknęli". Jest także dla tych, którzy uznają relaks za wartość i chcą go mieć w życiu więcej. Wprowadza łagodność, wyciszenie, może stanowić naukę medytacji .Sesja zwiera także pokazanie technik, których regularne stosowanie  zmniejsza ilość ciężkich i negatywnych myśli. Jedynie co trzeba zrobić to dedykować 3 minuty dziennie na wykształcenie pewnego nawyku. Jest to jedna z najlepszych inwestycji, gdyż myśli budują jakość życia. (sesja nagrywana).

Klatka schodowa

Hipnoterapia Regres,
120 min, 1200 pln

Sesja hipnoterapii. Może stanowić regres hipnotyczny lub wejście w Twoje pole subtelne, abyś przeczytał / poznawał siebie z innej perspektywy.

Obrazy, które się pojawiają nie są wynikiem sugestii, gdyż jej nie stosuję. Twoja mądrość i zasoby nie potrzebują mojej sugestii.  Sesja stanowi stworzenie warunków do skontaktowania się duszą. Jeśli czujesz, że jest dla Ciebie - zapraszam do kontaktu.

Jezioro

 przed sesją:

zaufaj sobie i procesowi

załóż ze nie wszystko jeszcze wiesz

przygotuj się, zapisz cele

chciej dobrej zmiany 

w trakcie sesji: 

utrzymuj jasność myślenia

bądż szczery

odkrywaj nowe opcje

baw się spotkaniem - to Twój czas

 

bottom of page