top of page

Hypnotherapia

Psychologia zastąpiła psychiatrię, następnie powstał coaching jako rozwój osobisty na wzór coachingu sportowców i cięgle jeszcze brakuje nauki o ...: duszy i sercu. Czujemy, że mamy - lecz zbyt mało pewników oraz brak akceptacji społecznej wypłaszcza temat. A skoro dusza jest nieśmiertelna to czy nie najważniejsza w doskonaleniu? W trakcie sesji Hipnoterapii przychodzą obrazy, które nie są wynikiem sugestii (nie stosuję jej, bo jej nie potrzebujesz, gdyż twoja naturalna mądrość jest znacznie większa od czyjejś wizji - na Twój temat.

 

Stan "hipnozy", czyli stan specyficznych fal mózgowych jest naturalnym stanem człowieka i taki sam występuje u nas tuż przed zaśnięciem lub w trakcie medytacji. Hipnoterapia powstała z intencją, aby człowiek doświadczał pełnego siebie wraz z energią która jest wieczna, z którą zadaniem człowieka jest być w stałym kontakcie. Celem sesji może być doświadczenie wcześniejszych żyć lub połączenia ze swoją częścią subtelną. Stanu hipnozy należy doświadczyć, aby go zrozumieć. Jest to bezpieczny, przyjemny proces,  uzdrawiający oraz głęboko relaksujący. 

Korzyści z dodania hipnozy do terapii i coachingu

  • to co nie uświadomione staje się bardziej widoczne, dzięki czemu możesz skuteczniej sterować swoim losem

  • usypianie myśli sabotujących na krótki czas pozwala szybciej odkryć przeszkody i blokady na drodze osiągania celów

  • zawsze jest to stan głębokiego relaksu więc zaczynasz uczyć się nowych sposobów wyciszania

  • nauczenie się współpracy z podświadomością i zobaczenie, że zapisała ona także wiele dobrych zdarzeń

  • doświadczenie widzenia pozazmysłowego bez względu na wierzenia i przekonania, w trakcie hipnozy jesteś w naturalnym połączeniu z duszą lub wyższa istotą

  • wspiera naukę medytacji, która ma dużą szansę stać się większa przyjemnością

bottom of page